2400 bezmięsna z ograniczoną ilością mleka

Uwaga!
Ta dieta może być nieodpowiednia dla Ciebie. Aby to sprawdzić określ swoje parametry wzrostowo wagowe
14
dni
2400
kcal/dzień

Przykładowy
jadłospis

Powrót do listy diet

śniadanie Omlet z warzywami
drugie śniadanie Śliwki i biała herbata
obiad Aromatyczna zupa z dyni z grzankami
podwieczorek Gruszka z serkiem homogenizowanym, wanilią i cynamonem
kolacja Sałatka z sałaty lodowej, sera feta, żurawiny i migdałów

Szczegółowy opis
diety

Masz pytania - napisz do nas


Dieta, z której wyeliminowano mięso oraz ograniczono produkty mleczne. Dzięki różnorodnym i kolorowym daniom jadłospis nie sprawia uczucia monotonności, a podane sposoby przygotowania potraw sprawiają, że są one szybkie i proste w przygotowaniu. W diecie wykorzystane zostały produkty łatwo dostępne w sezonie wczesnej jesieni.

Dieta została podzielona na 5 posiłków, które powinny być spożyte w podobnych odstępach czasowych, aby zapewnić organizmowi regularność przyjmowania pokarmu i dać czas na przeprowadzenie wszystkich elementów skomplikowanego procesu, jakim jest metabolizm. W jadłospis wkomponowano słodkie podwieczorki, których przygotowanie nie wymaga użycia dużych ilości cukru.

Specjalna cena: 50zł za jadłospis na 14 dni

zamów dietę

zamów dietę
avatar

mgr Magdalena Kopała, dietetyk

Ukończyła dietetykę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i pedagogikę w Wyższej Szkole Pedagogicznej ZNP w Warszawie. Obecnie w trakcie studiów trenersko-coachingowych. Na co dzień pracuje w przedszkolu dla dzieci wymagających żywienia specjalistycznego. Prowadzi również zajęcia na kursach zawodowych dla dietetyków, opiekunów osób starszych, opiekunów dziecięcych i pracowników gastronomii.