O nas

Sposób odżywiania jest częścią składową stylu życia. Prawidłowe żywienie warunkuje zdrowie na wszystkich jego etapach. Ciąża jako stan fizjologiczny, wymaga pewnych modyfikacji zachowań żywieniowych przyszłej matki. Celem stosowania zbilansowanej diety jest zapewnienie optymalnego przebiegu ciąży, zapobieganie niektórym schorzeniom i powikłaniom, umożliwienie prawidłowego rozwoju płodu. Z tego powodu istotne jest posiadanie wiedzy na temat podaży podstawowych składników odżywczych, źródeł witamin i składników mineralnych, jak również wartości odżywczej produktów spożywczych.

Przyswojenie szeregu informacji, dotyczących komponowania jadłospisu, może z początku sprawiać trudności. Warto więc skorzystać z wiedzy i usług profesjonalistów, zarówno w zakresie żywienia i przebiegu ciąży.

MamaNaDiecie.pl to serwis oferujący profesjonalne diety dla kobiet planujących ciążę oraz pragnących zdrowo odżywiać się podczas ciąży lub po porodzie. Celem serwisu jest propagowanie zdrowego odżywiania, dla zdrowia kobiet i ich potomstwa.

Proponowane diety na MamaNaDiecie.pl są odpowiednio zbilansowane pod kątem wartości odżywczych oraz zapotrzebowania na składniki mineralne i witaminy.

Jadłospisy przygotowane są przez specjalistów – dietetyków, z doświadczeniem w pracy z pacjentami klinicznymi. Dodatkowe wsparcie merytoryczne zapewniają położne.