Nasi klienci najczęściej pytali o...

Czy diety prezentowane na MamaNaDiecie są bezpieczne dla zdrowia?

Oczywiście! Wszystkie diety prezentowane na tej stronie zostały przygotowane przez magistrów dietetyki i są bezpieczne dla zdrowia. Są bezpieczne dla Twojego zdrowia oraz rozwoju płodu. Jeśli dane z kwestionariusza, określającego Twoje zapotrzebowanie na energię, wypełniłaś zgodnie z prawdą, to nie miej obaw. Dzięki zaproponowanej diecie poczujesz się lepiej i zyskasz wigoru.

Jakie są koszty przesyłki za zakupioną dietę?

Nie ponosisz kosztów przesyłki! Zamówiona dieta przesyłana jest na Twój adres e-mail w formie pliku PDF. Wystarczy, że posiadasz program umożliwiający korzystanie z plików tego typu.

Kiedy mogę się spodziewać pierwszych efektów stosowanej diety?

To zależy, czy Twoim celem było zdrowe odżywianie czy utrata nadmiernych kilogramów. Już po pierwszym tygodniu stosowania diety powinnaś zauważyć pozytywny wpływ na pracę układu pokarmowego. Miną wzdęcia i zapomnisz o problemach z nieregularnym wypróżnianiem.

Spadek masy ciała zwykle zauważalny jest po ok. 2 tygodniach. Pamiętaj, że nie tylko waga jest wyznacznikiem ubytku tkanki tłuszczowej, ale również pomiary dokonywane centymetrem krawieckim. Dla otrzymania wymiernych rezultatów, połącz prawidłowe odżywianie z aktywnością fizyczną. W miarę upływu czasu stosowania diety kontroluj swoje zapotrzebowanie na energię (kalorie). Gdy jest inne, niż te z diety którą stosujesz, powinna pomyśleć o wybraniu kolejnego planu żywieniowego.

Pamiętaj, że dla utrzymania wyników diety nie stosuje się tymczasowo. Wyuczone nawyki żywieniowe, tj. wielkość porcji, sposób komponowania i częstotliwość posiłków, powinno się wprowadzać na stałe. Prawidłowe żywienie zaowocuje dobrym samopoczuciem, zdrowym wyglądem i energią do działania.

Nie jestem zadowolona z przesłanego jadłospisu / Otrzymałam niewłaściwą dietę - czy mogę dokonać reklamacji?

Każdy klient ma prawo dokonać reklamacji zakupionego jadłospisu. W tym celu należy w terminie do 7 dni przesłać na adres info@mamanadiecie.pl zwięzły opis reklamacji wraz z uzasadnieniem i danymi osoby składającej roszczenie. Prawidłowe reklamacje rozpatrywane są w terminie do 14 dni. Szczegółowy opis postępowania reklamacyjnego znajduje się w Regulaminie MamaNaDiecie.pl

Mamanadiecie.pl

Diety dla kobiet świadomie planujących ciążę, będących w ciąży lub po porodzie. Jadłospisy przygotowane przez dietetyków uwzględniają potrzeby matki i dziecka.

Znajdź nas na Facebook

© 2020 mamanadiecie.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone.